وابسته به موسسه سروش دانش پرشین «با مجوز رسمی از وزارت علوم »

درباره ما

معرفی موسسه

گروه استادی اینفو(Studyinfo) از زیر مجموعه های موسسه سروش دانش پرشین می باشد که با مجوز رسمی وزارت علوم و تحقیقات ایران، مشغول به فعالیت مهاجرتی می باشد و بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت سالم و درخشان درزمینه مهاجرتی در رزومه کاری خود دارد. ما با استفاده از:

  • تجربه بالای خود در این سالها
  • موفقیت در بیش از صدها پرونده با شرایط کاملا” متفاوت
  • ارتباط مداوم با مراکز آموزشی و مهاجرتی کشورها برای دریافت مطالب جدید
  • داشتن دفتر در برخی از کشورها به منظور به روز بودن و ارائه خدمات مطلوب،

این مطالب را برای شما جمع آوری کرده ایم.

از آنجائی که این روزها مهاجرت تحصیلی و کاری در بین افراد جامعه ما از تب و تاب بالایی برخوردار می باشد، متاسفانه برخی افراد و یا موسسات فعال در این زمینه، از این فرصت و موقعیت بوجود آمده در جامعه سوء استفاده کرده و ضررهای جبران ناپذیری( مخصوصا” در تغییر مسیر زندگی افراد و از دست دادن زمان که غیر قابل برگشت است) به متقاضیان مهاجرتی وارد می نمایند.

لذا این گروه سعی بر آن دارد که با ارائه اطلاعات دقیق، جامع، کامل و به روز در خصوص مهاجرت به کشورهای دیگر، مسیر روشن و واقعی را برای دوستان به تصویر بکشاند تا بتوانند با آگاهی کاملتر و به روز، نسبت به مسیر شغلی و تحصیلی خود تصمیم گرفته و آینده ای روشن را برای خود رقم بزنند.

نکته مهم:

ما در این سایت سعی داریم که  دقیق ترین و به روز ترین اطلاعات تحصیلی و مهاجرتی را در اختیار دوستان قرار دهیم. دوستان می توانند با مطالعه مطالب و یا ورود به بخش ارزشیابی، شرایط خود را برای تحصیل و یا کار در خارج بسنجند. اما از آنجائی که از یک سوء رزومه و شرایط افراد متقاضی با یکدیگر متفاوت می باشد و از سوی دیگر، در بسیاری از موارد قوانین و شرایط کشورها در پذیرش تحصیلی و یا کاری مختلف می باشد، لذا توصیه می شود که پس از مطالعه مطالب این سایت و مطابقت با شرایط خود، با کارشناسان موسسه نیز تماس بگیرید تا بصورت دقیق تر و کامل تر وضعیت شما برای مهاجرت بررسی و اعلام گردد. در این صورت با اطمینان بیشتری می توانید برای آینده خود تصمیم بگیرید.

توصیه دیگر ما به دوستان:

سعی کنید مطالب و موارد مورد نظر مهاجرتی خود را از منابع موثق هر کشور و مراجعه به سایتهای به زبان اصلی و یا سایتهای سفارت خانه ها، دانشگاهها و اداره های مهاجرت بدست آورید. این منابع بسیار موثق و قابل اطمینان می باشند.

«موفقیت شما آرزوی ماست»

متقاضیان محترم توجه داشته باشید:

موسسه سروش دانش پرشین و این گروه هیچ گونه شعبهف دفتر و یا نمایندگی در هیچ کجای ایران ندارد و انعقاد هرگونه قرارداد فقط در دفتر این موسسه، واقع در تجریش و فقط با مهر موسسه و امضاء یکی از مسئولین موسسه: آقایان شادمانی و علوی معتبر می باشد.