موسسه آبادانی سروش دانش

کار در آلمان

تغییر روش سفارت آلمان در صدور ویزای جستجوی کار

در آپدیت جدید مدارک مورد نیاز براى ارائه به سفارت آلمان در روز مصاحبه ویزاى جستجوى کار، شاهد تغییراتى هستیم که در ذیل به آنها اشاره میکنیم. همه متقاضیان دقت داشته باشند همواره قبل از تاریخ مصاحبه، به روزترین تغییرات را در سایت سفارت آلمان بررسى کنند. موارد تغییر یافته در مدارک مورد نیاز (چک […]

در آپدیت جدید مدارک مورد نیاز براى ارائه به سفارت آلمان در روز مصاحبه ویزاى جستجوى کار، شاهد تغییراتى هستیم که در ذیل به آنها اشاره میکنیم.
همه متقاضیان دقت داشته باشند همواره قبل از تاریخ مصاحبه، به روزترین تغییرات را در سایت سفارت آلمان بررسى کنند.

موارد تغییر یافته در مدارک مورد نیاز (چک لیست) ویزاى جستجوى کار:

١- مبلغ تمکن از ۴٣٢٠ یورو به ۵١١٨ یورو تغییر کرده است. ( از ابتداى سپتامبر ٢٠١٩)
٢- ترجمه شناسنامه از حالت “در صورت وجود تغییرات” خارج شده و اجبارى شده است. ترجمه شناسنامه بایستى در کنار آخرین مدرک تحصیلى، به تایید بخش تایید مدارک سفارت آلمان نیز برسد.

٣- در ابتداى چک لیست جمله ى ” امکان پیوست اعضاى خانواده براى روادید جستجوى کار میسر نمیباشد” اضافه شده است. این موضوع قبل تر هم وجود داشته است و نشان میدهد شخص متقاضى براى داشتن پیوست میبایست ابتدا مراحل تبدیل این ویزا به اقامت کارى را طى کرده باشد.

۴- عنوان رشته تحصیلى شما میبایستى “دقیقا” منطبق با عنوان ذکر شده در سایت آنابین باشد. به این معنى که رشته، گرایش یا پسوند خاصى اگر در عنوان مدرک تحصیلى متقاضى وجود دارد، میبایستى دقیقا همان اسامى در سایت موجود باشد. در غیر این صورت داشتن مدرک زاب اجبارى ست.
۵- ترتیب و چیدمان مدارک تغییر کرده است. لطفا همه متقاضیان قبل از روز مصاحبه، مدارک خود را در دو دسته اصل و کپى؛ مطابق با چک لیست جدید آماده کنند.
۶- زمان بررسى پرونده متقاضى در بیشتر موارد به ٨ تا ١٠ هفته افزایش پیدا کرده است. قابل توجه همه دوستان اینکه به پیگیرى هاى زیر ٨ هفته ترتیب اثرى داده نخواهد .

برای کسب اطلاعات بیشتر فایل ارائه شده را مطالعه نمایید:

arbeitsplatzsuche-f-data

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • شرایط تحصیل در آلمان چیست؟
  • مزایای تحصیل در آلمان کدامند؟
  • تحصیلات دانش آموزی در آلمان (قبل از دانشگاه)
  • تحصیلات دانشگاهی در آلمان
  • مقاطع تحصیلی دانشگاهی در آلمان

ارزشیابی آنلاین تحصیلی (بدون هزینه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده همه اطلاعات

مطالب مرتبط

طراحی و پشتیبانی : سعید قائدی
مشاوره تحصیلی رایگان