وابسته به موسسه سروش دانش پرشین «با مجوز رسمی از وزارت علوم »

کدام مدرک تحصیلی ایران قابل قبول کانادا است؟

اصولا” دانشگاههای کانادا با دانشگاههای ایران مشکلی ندارند و آنچه که برای آنها مهم است معدل کل متقاضی، مدرک زبان و داشتن رزومه خوب است. هر چند که فاغ التحصیلان دانشگاههای معتبری همچون تهران، شریف و … نزد اکثر دانشگاههای دنیا شناخته شده می باشند، اما در کل برای تمام فارغ التحصیلان دانشگاههای سراسری، آزاد، […]

اصولا” دانشگاههای کانادا با دانشگاههای ایران مشکلی ندارند و آنچه که برای آنها مهم است معدل کل متقاضی، مدرک زبان و داشتن رزومه خوب است. هر چند که فاغ التحصیلان دانشگاههای معتبری همچون تهران، شریف و … نزد اکثر دانشگاههای دنیا شناخته شده می باشند، اما در کل برای تمام فارغ التحصیلان دانشگاههای سراسری، آزاد، پیام نور، غیر انتفاعی، علمی کاربردی و … می توان پذیرش تحصیلی اخذ نمود. معمولا دانشگاههای کانادا برای پذیرش تحصیلی متقاضیان ف معدل بالای ۱۵ را قبول دارند و معدل های زیر ۱۵ از شانس کمتری برخوردار می باشند.

علاوه بر این برخی از دانشگاهها در برخی از رشته ها مدارک دیگری همچون GRE و یا GMAT را نیز از متقاضیان می خواهند. این که چه نمره ای از این مدارک داشته باشید نیز متفاوت است و باید به سایت دانشگاه مورد نظر خود مراجعه نمائید.

همچنین پذیرش های تحصیلی از کانادا معمولا برای یک مقطع بالاتر انجام می گیرد.

ارزشیابی آنلاین تحصیلی (بدون هزینه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده همه اطلاعات کانادا

مطالب مرتبط

طراحی و پشتیبانی : سعید قائدی
تماس سریع