وابسته به موسسه سروش دانش پرشین «با مجوز رسمی از وزارت علوم »

پذیرش تحصیلی در کانادا

تحصیل در کانادا، از دیر باز تا کنون مد نظر بسیاری از ایرانیان مشتاق تحصیل در خارج از کشور، بوده است. صرف نظر از هزینه ها  و شهریه دانشگاههای کانادا، فارغ التحصیل شدن از هر یک از دانشگاههای کانادا، می تواند آینده کاری و شغلی بسیار خوبی را برای دانشجویان فراهم نماید. شاید یکی از […]

تحصیل در کانادا، از دیر باز تا کنون مد نظر بسیاری از ایرانیان مشتاق تحصیل در خارج از کشور، بوده است. صرف نظر از هزینه ها  و شهریه دانشگاههای کانادا، فارغ التحصیل شدن از هر یک از دانشگاههای کانادا، می تواند آینده کاری و شغلی بسیار خوبی را برای دانشجویان فراهم نماید. شاید یکی از مواردی که توانسته پوشش دهنده هزینه دانشگاههای کانادا باشد، امکان دریافت اقامت دائم این کشور بعد از پایان تحصیلات باشد. موسسه سروش دانش پرشین با توجه به تجربه درخشانی که در زمینه کاری کانادا دارد، اقدام به اخذ پذیرش تحصیلی کانادا برای مقاطع: کالج فنی و ساینس،کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری می نماید. همچنین در برخی از موارد ، در صورتی که متقاضی مدرک زبان بین المللی انگلیسی نداشته باشد، امکان دریافت پذیرش بدون مدرک زبان نیز برای متقاضیان وجود دارد. این نوع پذیرشها به صورت توام بوده و شامل پذیرش تحصیلی در مقطع مورد نظر و پذیرش دوره زبان می باشد که به نوعی معروف به پذیرش مشروط می باشند که در آنها متقاضیان می بایست دوره های زبان انگلیسی را قبل از شروع ترم تحصیلی در کالج های زبان بگذرانند و سپس وارد دانشگاه شوند. خاطر نشان می گردد که پذیرش های مشروط از شانس کمتری برای دریافت ویزا برخوردار می باشند وبه متقاضیان توصیه می کردد که در صورت امکان مدرک زبان خود را دریافت نمایند.

 

اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی می تواند سریع ترین راه برای ورود به کانادا می باشد. از آنجایی که در برخی از کشورها منجمله ایران، روند بررسی تقاضای مهاجرت کاری به کانادا بسیار طولانی است، آن دسته از افرادی که بدنبال اخذ اقامت دائم کانادا در مدت کوتاه تری هستند (درصورت دارا بودن شرایط مربوطه) از طریق ویزای تحصیلی اقدام می کنند.

 

مدارک لازم برای اخذ پذیرش از دانشگاههای کانادا:

تقریبا می توان گفت که دانشگاههای کانادا نیز مانند بسیاری از دانشگاههای کشورهای دیگر، برای صدور پذیرش تحصیلی نیاز به مدارک تحصیلی مقاطع تحصیلی قبلی شما داریند. این که این مدارک باید به تایید وزارت خارجه و دادگستری ایران نیز برسدف از نظر دانشگاهها متفاوت است و توصیه می شود که قبل از اقدام به سایت دانشگاه مورد نظر خود مراجعه نمائید تا از این نظر مطمئن شوید. زیرا برخی از دانشگاه ها فقط ترجمه مدارک شما را فقط با مهر مترجم نیز قبول می کنند که در این صورت هزینه کمتری را متقبل خواهید شد.

ارزشیابی آنلاین تحصیلی (بدون هزینه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده همه اطلاعات کانادا

مطالب مرتبط

طراحی و پشتیبانی : سعید قائدی
تماس سریع