موسسه آبادانی سروش دانش

شرایط سنی برای اوسبیلدونگ

شرایط سنی اوسبیلدونگ

شرایط سنی لازم برای ورود به دوره های اوسبیلدونگ   در این مطلب در خصوص شرایط سنی ورود به دوره های آموزشی اوسبیلدونگ، از نظر قوانین آموزشی و مهارت آموزی کشور آلمان، مواردی را برای شما توضیح خواهیم داد. اوسبیلدونگ ها دوره های آموزشی هستند که بیشتر افراد جوان و جویای کار بدنبال آن می […]

شرایط سنی لازم برای ورود به دوره های اوسبیلدونگ

 

در این مطلب در خصوص شرایط سنی ورود به دوره های آموزشی اوسبیلدونگ، از نظر قوانین آموزشی و مهارت آموزی کشور آلمان، مواردی را برای شما توضیح خواهیم داد.

اوسبیلدونگ ها دوره های آموزشی هستند که بیشتر افراد جوان و جویای کار بدنبال آن می باشند. اگر به دنبال گرفتن اقامت زود هنگام آلمان، کسب درآمد در ضمن تحصیل، بلوکه نکردن ۱۰۰۰۰ یورو در آلمان و … هستید، اوسبیلدونگ ها بهترین گزینه برای شما می باشند. اما اگر به دنبال پیشرفت تحصیلی و کسب علم و دانش هستید، دانشگاههای آلمان می توانند گزینه مناسب و خوبی برای شما باشند.

برای ورود به دوره های اوسبلدونگ، حد اقل باید ۱۸ سال و حد اکثر ۳۵ سال سن داشته باشید. داشتن ۱۸ سال برای شروع در تمام رشته ها و دوره های مختلف اوسبیلدونگ الزامی است، اما حداکثر سن در رشته ها و دوره های مختلف متفاوت می باشد. در برخی از رشته ها محدودیت سنی تا ۳۰ تا ۳۵ سال وجود دارد و در برخی دیگر کمتر و یا بیشتر می باشد. همچنین کالج های برگزار کننده دوره های آوسبیلدونگ و همچنین کارفرما ها نیز شرایط سنی خاص خود را برای ورود به یک رشته آموزشی خاص، به متقاضیان اعلام  می کنند.

در کل رشته ها و دوره ای آموزشی اوسبیلدونگی که دارای بازار کار بهتری هستند و یا به عبارتی کشور آلمان به آنها نیاز بیشتری دارد، محدودیت سنی کمتری دارند و یا به عبارتی با سن بالا تر هم می توان برای این دوره ها اقدام کرد. اما دوره هایی که بازار کار کمتری دارند، شرایط سنی محدود تری دارند.

لذا توصیه می شود قبل از اقدام به اپلای برای اوسبیلدونگ، ابتدا رشته خاص مد نظر خود را انتخاب نمائید ، سپس در خصوص آن رشته و شرایط مختلفی که برای ورود به آن وجود دارد، تحقیق نمائید.

به خاطر داشته باشید که این شرایط سنی گفته شده فقط برای اخذ دوره های آوسبیلدونگ و ورود به آنها می باشد و ربطی شرایط خاص سفارت آلمان و دادن ویزا به متقاضیان اوسبیلدونگ ندارد. برای گرفتن ویزای اوسبیلدونگ از سفارت آلمان، با توجه به سنی که دارید باید انگیزه نامه قوی نوشته و گپ تحصیلی خود را به خوبی پر نمائید تا منجر به ویزا گردد.

در پایان توصیه می نمائیم با توجه به شرایط متفاوت در دریافت دوره های اوسبیلدونگ و همچنین ویزای این دوره، حتما قبل از هر اقدامی با مشاوران ما تماس گرفته و شرایط خود را با آنها مطرح نمائید تا با خیالی آسوده تر برای آینده خود برنامه ریزی نمائید.

  • شرایط تحصیل در آلمان چیست؟
  • مزایای تحصیل در آلمان کدامند؟
  • تحصیلات دانش آموزی در آلمان (قبل از دانشگاه)
  • تحصیلات دانشگاهی در آلمان
  • مقاطع تحصیلی دانشگاهی در آلمان

ارزشیابی آنلاین تحصیلی (بدون هزینه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده همه اطلاعات تحصیل در آلمان

مطالب مرتبط

طراحی و پشتیبانی : سعید قائدی
مشاوره تحصیلی رایگان