وابسته به موسسه سروش دانش پرشین «با مجوز رسمی از وزارت علوم »

زمان پذیرش تحصیلی کانادا

پذیرش های تحصیلی بصورت نرمال برای ترم های پائیزی و بهاری است و سالی دو بار انجام می شود. ددلاین دانشگاههای کانادا معمولا حدود ۶ تا ۸ ماه قبل از شروع هر ترم ، تمام می شود و امکان اپلای کردن برای انها از بین می رود. مثال ددلاین دانشگاههای کانادا برای ترم سپتامبر(شهریور) تا […]

پذیرش های تحصیلی بصورت نرمال برای ترم های پائیزی و بهاری است و سالی دو بار انجام می شود. ددلاین دانشگاههای کانادا معمولا حدود ۶ تا ۸ ماه قبل از شروع هر ترم ، تمام می شود و امکان اپلای کردن برای انها از بین می رود. مثال ددلاین دانشگاههای کانادا برای ترم سپتامبر(شهریور) تا اواسط ماههای دسامبر، ژانویه و نهایتا” فوریه هر سال می باشد. البته برای دقیق تر بودن این مطلب، حتما به سایت دانشگاه مد نظر خود مراجعه نمائید. لذا در صورتی که تصمیم به تحصیل در کانادا دارید، توصیه می شود حد اقل ۹ ماه قبل از اتمام ددلاین، مدارک خود را برای اپلای دانشگاههای کانادا آماده نمائید. البته این مورد برای کسانی است که مدرک زبان بین المللی مانند آیلتس یا تافل دارند و آماده پذیرش مستقیم از دانشگاههای کانادا می باشند.  اما برای افرادی که هیچ مدرک زبانی ندارند و می خواهند هم برای دوره زبان و هم برای پذیرش تحصیلی بصورت توام اقدام نمایند، معمولا محدویت زمانی برای ثبت نام وجود ندارد و از آنجائی که این متقاضیان می بایست قبل از دانشگاه دوره زبان را بگذرانند، در هر موقع از سال می توان برای آنها پذیرش اخذ نمود.

موسسه سروش دانش در کوتاه ترین زمان ممکن و در بازه زمانی بین ۴ تا ۸ هفته می تواند برای متقاضیان، پذیرش تحصیلی و دوره زبان را دریافت نماید. اما از آنجائی که برای وقت سفارت و جواب گرفتن ویزا حدود دو تا سه ماه وقت لازم است، پس هر متقاضی می بایست یک بازه زمانی ۶ تا ۹ ماهه را از زمانی که برای پذیرش اقدام می نماید تا رسیدن به کانادا برای خود در نظر گرفته و برنامه ریزی لازم را انجام دهد تا بتوانید پس از سپری نمودن زمان لازم برای اخذ وقت سفارت این کشور و همچنین زمان مورد نظر برای دریافت ویزا، در محدوده زمانی بین ۴ تا ۶ ماه (از زمان سپردن مدارک به موسسه تا دریافت ویزا) به کشور مقصد خود برسند.

ارزشیابی آنلاین تحصیلی (بدون هزینه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده همه اطلاعات کانادا

مطالب مرتبط