موسسه آبادانی سروش دانش

تهیه بلیط آلمان

تهیه بلیط هواپیمابرای سفر به آلمان

تهیه بلیط هواپیمابرای سفر به آلمان برای تحصیل درآلمان بایستی قبل از اتمام مهلت ویزا و اتمام مهلت ثبت نام دانشگاه و شروع ترم به آن کشور سفر نمود  لذا توصیه می گردد که تهیه بلیط هواپیمابرای سفر به آلمان در زمان مناسب آن رزرو و خریداری شود . رزرو بلیط می تواند در حد […]

تهیه بلیط هواپیمابرای سفر به آلمان

برای تحصیل درآلمان بایستی قبل از اتمام مهلت ویزا و اتمام مهلت ثبت نام دانشگاه و شروع ترم به آن کشور سفر نمود  لذا توصیه می گردد که تهیه بلیط هواپیمابرای سفر به آلمان در زمان مناسب آن رزرو و خریداری شود . رزرو بلیط می تواند در حد فاصل درخواست و دریافت روادید  و یا پس از اعلام سفارت آلمان برای دریافت روادید انجام شود  برای خرید و نهایی کردن بلیط داشتن روادید الزامی می باشد. و لذا پس از دریافت روادید  می توان آن را خریداری نمود همچنین معمولا بایستی حد اکثر تا ۳ روز قبل از پرواز با تماس تلفنی با شرکتی که بلیط از آن خریداری شده پرواز را حتمی و یا به اصطلاحok کرد. توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر از تهران به سه شهر فرانکفورت هامبورگ و کلن آلمان پرواز مستقیم وجود دارد و تعداد پرواز ها به فرانکفورت بیش از پرواز به دو  شهر دیگر است. تهیه بلیط پرواز برای دانشجویان  بورسیه معمولا با همکاری اداره بورس و اعزام دانشجو انجام گردد.

همچنین به هنگام خروج از کشور بایستی مبلغ مشخصی به عنوان عوارض خروج از کشور در یکی از شعب بانک ملی یا در فرودگاه و قبل از پرواز نزد بانک ملی فرودگاه پرداخت گردد. دانشجویان با تایید وزارت علوم یا وزارت بهداشت از پرداخت عوارض خروج معاف می باشند.

به ما رای دهید

  • شرایط تحصیل در آلمان چیست؟
  • مزایای تحصیل در آلمان کدامند؟
  • تحصیلات دانش آموزی در آلمان (قبل از دانشگاه)
  • تحصیلات دانشگاهی در آلمان
  • مقاطع تحصیلی دانشگاهی در آلمان

ارزشیابی آنلاین تحصیلی (بدون هزینه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده همه اطلاعات

مطالب مرتبط

طراحی و پشتیبانی : آسان پرداز
مشاوره تحصیلی رایگان