وابسته به موسسه سروش دانش پرشین «با مجوز رسمی از وزارت علوم »

تهیه بلیط آلمان

تهیه بلیط هواپیمابرای سفر به آلمان

تهیه بلیط هواپیمابرای سفر به آلمان برای تحصیل درآلمان بایستی قبل از اتمام مهلت ویزا و اتمام مهلت ثبت نام دانشگاه و شروع ترم به آن کشور سفر نمود  لذا توصیه می گردد که تهیه بلیط هواپیمابرای سفر به آلمان در زمان مناسب آن رزرو و خریداری شود . رزرو بلیط می تواند در حد […]

تهیه بلیط هواپیمابرای سفر به آلمان

برای تحصیل درآلمان بایستی قبل از اتمام مهلت ویزا و اتمام مهلت ثبت نام دانشگاه و شروع ترم به آن کشور سفر نمود  لذا توصیه می گردد که تهیه بلیط هواپیمابرای سفر به آلمان در زمان مناسب آن رزرو و خریداری شود . رزرو بلیط می تواند در حد فاصل درخواست و دریافت روادید  و یا پس از اعلام سفارت آلمان برای دریافت روادید انجام شود  برای خرید و نهایی کردن بلیط داشتن روادید الزامی می باشد. و لذا پس از دریافت روادید  می توان آن را خریداری نمود همچنین معمولا بایستی حد اکثر تا ۳ روز قبل از پرواز با تماس تلفنی با شرکتی که بلیط از آن خریداری شده پرواز را حتمی و یا به اصطلاحok کرد. توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر از تهران به سه شهر فرانکفورت هامبورگ و کلن آلمان پرواز مستقیم وجود دارد و تعداد پرواز ها به فرانکفورت بیش از پرواز به دو  شهر دیگر است. تهیه بلیط پرواز برای دانشجویان  بورسیه معمولا با همکاری اداره بورس و اعزام دانشجو انجام گردد.

همچنین به هنگام خروج از کشور بایستی مبلغ مشخصی به عنوان عوارض خروج از کشور در یکی از شعب بانک ملی یا در فرودگاه و قبل از پرواز نزد بانک ملی فرودگاه پرداخت گردد. دانشجویان با تایید وزارت علوم یا وزارت بهداشت از پرداخت عوارض خروج معاف می باشند.

ارزشیابی آنلاین تحصیلی (بدون هزینه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده همه اطلاعات

مطالب مرتبط

طراحی و پشتیبانی : سعید قائدی
تماس سریع