وابسته به موسسه سروش دانش پرشین «با مجوز رسمی از وزارت علوم »

EU Blue Card

اقامت از طریق ویزای کارت آبی اتحادیه اروپا (EU Blue Card )

اقامت از طریق ویزای کارت آبی اتحادیه اروپا (EU Blue Card )   کارت آبی اتحادیه اروپا (EU Blue Card ) ، یکی از معتبرترین کارتهای اقامتی این اتحادیه می باشد که برای کار و یا اقامت در یکی از کشورهای اروپائی استفاده می شود. اعتبار این کارت تقریبا” شبیه کارت سبزGreen Card) ) آمریکا […]

اقامت از طریق ویزای کارت آبی اتحادیه اروپا (EU Blue Card )

 

کارت آبی اتحادیه اروپا (EU Blue Card ) ، یکی از معتبرترین کارتهای اقامتی این اتحادیه می باشد که برای کار و یا اقامت در یکی از کشورهای اروپائی استفاده می شود. اعتبار این کارت تقریبا” شبیه کارت سبزGreen Card) ) آمریکا است.

 

بدست آوردن کارت آبی اروپایی معمولا بدین معنی است که شما حق دارید در آلمان یا هر یک از کشورهای اتحادیه اروپا که از آن کارت آبی گرفته اید، حداقل برای چهار سال اول اقامت داشته باشید . قانون اقامت اتحادیه اروپا (§۱۹a Residence Act).

 

کارت آبی اتحادیه اروپا را در صورت دارا بودن شرایط زیر می توانید دریافت کنید:

مدرک دانشگاهی از آلمان و یا معادل آن را از دیگر کشورها داشته باشید.

 

بتوانید ثابت کنید که شما یک پیشنهاد شغلی یا موقعیت شغلی با حقوق حداقل سالیانه ۴۹۰۰۰ یورو (یا € ۳۸۶۸۸ برای مشاغل مورد نیاز خاص در آلمان) دریافت کرده اید.

 

 

امکان موفقیت در دریافت کارت آبی اروپا، معمولا بستگی به تعداد متقاضیانی دارد که ممکن است در همین موقعیت شغلی درخواست داده‌اند. معمولا به متقاضیان از داخل آلمان و سایر کشورهای اتحادیه اروپا اولویت داده میشود. اطلاعات بیشتر در مورد کارت آبی اتحادیه اروپا را در وب‌سایت اداره مهاجرت BAMF  و وزارت دادگستری بیابید.

 

ارزشیابی آنلاین تحصیلی (بدون هزینه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده همه اطلاعات آلمان

مطالب مرتبط

طراحی و پشتیبانی : سعید قائدی
تماس سریع